אימון להתפתחות אישית ומקצועית ללקוחות פרטיים

אימון קריירה

באילו מקרים אימון קריירה יכול להתאים?

אימון אישי לשינוי והתפתחות

מערכות יחסים, דימוי עצמי ו-Well Being

מטרת תהליך האימון לצמצם את הפער בין הרצוי לנו בחיינו לבין המצוי, בכל תחומי החיים.

אימון קשב וריכוז

אתגרי קשב וריכוז מצויים במגוון תחומי החיים, זוהי הפרעת מטריה. בשונה ממה שנהוג לחשוב, היא אינה משליכה רק על הלימודים וגילאי בית ספר.

אימון אישי למתבגרים

גיל ההתבגרות, המהווה גשר בין הילדות לבגרות, מזמן לא מעט אתגרים.

זהו גיל רווי בשינויים הורמונליים, אישיים ובין אישיים, עיתוי של בחינת אמונות, גבולות וערכים.

מתלבטים בנוגע לאחד השירותים שלי? כתבו לי ונדבר

הלב הוא כמו גן. ניתן לגדל בו חמלה או תיעוב, איבה או אהבה. אילו פרחים תבחר לגדל בו?

בודהה

למה לבחור בתהליך משותף:

תהליך מכיל, מחזק וחוייתי

הקשבה, אמפתיה ואכפתיות

חברה בלשכת המאמנים

תהליך ממוקד וקצר

תמחור נגיש

המלצות

מתוך המשובים

מאוד התרשמתי מהחדות שלך, היכולת לקלוט ניואנסים דקים ולהבין דברים לעומק, היכולת לצוד דברים קטנים שקורים ומהם לפתוח נושא גדול. אהבתי את זה שלא נתת לי לשקר לעצמי, או להשאר תקועה בתפיסות שגויות וידעת לדייק אותי לעצמי. מאוד אהבתי את היחס שלך, הנעים, המכבד, הפתוח, המאפשר ואת התחושה שאת רואה אותי לחיוב. כמובן שהאינטלגנציה וחוש ההומור היו חלק חשוב מזה
שרית (52)
אחד הדברים היותר טובים שקרו לי השנה זו הזכות והחסד לחיבור עם מיכל סמילה. החיבור היה מיידי. מיכל כיוונה, מיקדה ודייקה אותי תוך שיקוף הוויה כן ואמיתי. אלה העצימו את תחושת המסוגלות שלי. השילוב בין רכות ונוקשות. לולא מיכל השנה הייתה הרבה יותר מאתגרת. כבר מתגעגעת לאימון
אתי בראל (65)
מאוד התרשמתי מהחדות שלך, היכולת לקלוט ניואנסים דקים ולהבין דברים לעומק, היכולת לצוד דברים קטנים שקורים ומהם לפתוח נושא גדול. אהבתי את זה שלא נתת להתקע בתפיסות שגויות וידעת לדייק תחושות. מאוד אהבתי את היחס שלך, הנעים, המכבד, הפתוח, המאפשר, והמבט החיובי. כמובן שהאינטליגנציה וחוש ההומור היו חלק חשוב מזה.
גילי (42)
מיכל מביאה עמה המון ניסיון ומקצועיות. מצליחה להיכנס לעומקם של הדברים להתאים את שיח למי שעומד מולה ולסיטואציה. ממליצה בחום!
נירית (46)
"באמת שאין לי מה לומר על הדרך, רק דברים טובים. מכילה, קשובה, חכמה, יודעת לנווט את השיחה למקום שצריך להגיע תוך רגישות ומקצועיות. רוצה להגיד תודה על העזרה והרגישות, החיזוק והיצירתיות ועל זה שהיית גם מעבר לאימון, על ההתעניינות והחיוכים. על היחס המדהים והמקבל שעזר לי להאמין יותר בעצמי וגם על על זה שידעת לצחוק. תודה שעזרת לי לדייק את דרכי המקצועית, מאחלת לך עוד הצלחות רבות."
רון (34)
"תודה מיכל על תהליך משמעותי. התחלתי סקפטית..הפתעת והצלחת לעזור לי להביא לידי ביטוי את הצד האסרטיבי שלי. לימדת אותי לעצור כדי לזהות מה נכון לי בבטן. אלו מתנות חשובות. בהצלחה!"
ימית (20)
ניחנת בראייה חדה וברגישות רבה. את אלופה ומקצוענית. נהניתי מתהליך העבודה איתך, מהשאלות האינטלגנטיות והמעמיקות שעזרו לי לנקות רעשים ומהכלים היצירתיים שאפשרו לי בהירות בדרך בה אני רוצה ללכת. מברך על כך שנקרית בדרכי
דור (42)
מוציאה ממני את מה שלא האמנתי שיש! נוגעת בלב ובשכל ברגישות ובחכמה. כנראה שיש לי זכות ענקית מלמעלה. תודה לה' ותודה לך אהובה
אתי (48)

נעים להכיר, ליווי תהליכי צמיחה באמצעות פיתוח אישי וארגוני

מרצה, מנחה, מאמנת רגשית ומלווה מנהלים.

אני מאמינה כי עשייה מקצועית ומערכות יחסים הן כלי ביטוי לעוצמות הייחודיות של כל אדם ומקור למשמעות ורווחה אישית.

אחרי כ-15 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בחברות המובילות במשק, בחרתי לעבוד עם אנשים וקבוצות להנעת שינוי מיטיב בחייהם ולהקניית מיומנויות המסייעות בביטוי עצמי מיטבי בחיים ובעבודה.

בהשכלתי תארים אקדמיים, B.A בניהול ו-MBA.  

לצדם הכשרה רשמית כמאמנת אישית, בגישה המשלבת וכן התמחות נוספת בקשב וריכוז ובצעירים.

חברת לשכת המאמנים, מרצה במרכז הישראלי לניהול ומנחה סדנאות במסגרת ארגונים.  בעלת קליניקה פרטית ברמת גן, מקבלת באופן פרונטאלי ובזום.