אימון להתפתחות אישית ומקצועית ללקוחות פרטיים

אימון קריירה וליווי למציאת עבודה

תהליך אימון קצר וממוקד בנושא פיתוח קריירה או ליווי תהליך חיפוש האתגר הבא. 

התבוננות פנימית (Being) לצד תרגום לביצוע שינוי מעשי ביומיום (Doing). 
בתהליך הדיוק הפנימי נבחן:

מהם המוטיבים המאפשרים לך להיות במיטבך?

על בסיס הצלחות קודמות, ערכים ועוד. נזקק את מה שאוהבים לעשות ומה שחשוב שיתקיים בתפקיד

מהן החוזקות שלך?

זיהוי הכשרונות בהם פיתחתם מיומנות. שיום ותרגול הביטחון להשתמש בהם.

מהו העיסוק הרצוי?

מתי הרגשת במיטבך ואילו חוזקות באו לידי ביטוי במצב זה 

היכן התנאים שזיהית כמיטביים עבורך מתקיימים

איך תרצה שהיומיום שלך יראה

האם ניתן להתקרב למצב הרצוי בעשייה הנוכחית שלך

האם בתמונת העתיד המיטבית שלך ישנו שינוי בעשייה המקצועית

תהליך של חשיבה פרקטית בשילוב כלים אימוניים והשראתיים כגון דמיון מודרך, כתיבה ועוד. העבודה כוללת התבוננות על ניסיונך ותחושיתך לצד גיבוש ברור של השינוי בו אתה מעוניין. 

בליווי התהליך המעשי:

סיוע בהכנה לראיונות, דיוק הסיפור האישי וקורות החיים לצד חיזוק הגישה החיובית לתהליך.

אימון אישי ליצירת שינוי בחיים

השינוי שנרצה לעצמנו יכול להיות בתחומים שונים: 

ניהול זמן וניהול עצמי, שילוב מאוזן יותר בין תחומי החיים, תקשורת במערכות יחסים, גישה חיובית כלפי עצמנו וכלפי הסביבה ועוד. אך בבואנו ליצור שינוי זה לעיתים נחווה תקיעות וקושי להוציאו אל הפועל. קושי שיכול לנבוע מהצורך לחזק את המשאבים הפנימיים והמוטיבציה, מדפוסי מחשבה מעכבים שאינם רלוונטיים עוד או דפוסי התנהגות שנצטרך לרכך ולהתאים. 

בתהליך אימון אישי נתבונן על הצרכים הרגשיים שנרצה להביא לידי ביטוי בתהליך הטרנספורמציה, על הדרכים להגדיל את אזורי ההשפעה על מציאות חיינו, נחזק את האמונה והכוחות הפנימיים ונפעל ליישום השינוי בהתנהלות היומיומית. תוך ליווי הדרגתי של התהליך ושל התאמת דפוסי החשיבה וההתנהלות באופן שיטיב עם המתאמן ועם בחירותיו.  

אימון אישי מערכות יחסים ודימוי עצמי

"את מדהימה!" או "את לא מספיק טובה!"

ברור לכולנו על איזו מהמסרים האלו נרצה לגדל את הבנות שלנו. אבל איזה מהם את חוזרת ואומרת לעצמך? כדי להצמיח כנפיים לילדנו אנחנו צריכים להזין אותם באהבה וערך עצמי, אז למה את עצמנו אנחנו נוטים פעמים רבות "לדרבן" בהלקאה עצמית? ביקורת עצמית ומזעור החיובי הם חלק מעיוותי חשיבה שרובנו אימצנו עוד בילדותנו. כשאנחנו מצליחים להשתחרר מהם בהדרגה, מעיזים להכניס אהבה כלפי הילד הרגשי שבנו, מגיעה בהירות, יכולת להתחבר וליצור אינטמיות ומוטיבציה לצמיחה.

או במילותיו של הדלאי לאמה- "אם ברצונך שאחרים יהיו מאושרים נהג בחלמה. אם ברצונך שאתה תהיה מאושר, נהג בחמלה".

תהליך אימון רגשי מסייע להתחבר לעצמך מחדש ולגייס חיוביות, חמלה עצמית וביטחון.

אשמח לתת לך את כל הפרטים בשיחה.

אימון אישי לצעירים לניהול קשב וריכוז

תחומי האימון: דימוי וביטחון עצמי, כישורים חברתיים ומנהיגות, ניהול עצמי וניהול זמן.

נדמה כי דחיינות, מוסחות ואימפולסיביות אלו עיקר המאפיינים של הפרעת קשב וריכוז, במיוחד כשמדובר בבני נוער. בעוד שיצירתיות, רגישות ואנרגטיות הן רק חלק מהמתנות המגיעות יחד עם ה-AD(H)D.

גיל ההתבגרות הוא עיתוי מצוין לרתום את יתרונות הפרעת הקשב וללמוד להתנהל עם האתגרים שלה באופן מיטבי. כך שבמקום פגיעה בדימוי העצמי נתרום לחיזוק הביטחון העצמי ולשמחת החיים. מתוך המקום הזה מתאפשר גם לעבוד על הכישורים החברתיים וניהול הזמן בגישה מהנה וחיובית יותר

מתלבטים בנוגע לאחד השירותים שלי? כתבו לי ונדבר

הלב הוא כמו גן. ניתן לגדל בו חמלה או תיעוב, איבה או אהבה. אילו פרחים תבחר לגדל בו?

בודהה

למה לבחור בתהליך משותף:

תהליך מכיל, מחזק וחוייתי

הקשבה, אמפתיה ואכפתיות

חברה בלשכת המאמנים

תהליך ממוקד וקצר

תמחור נגיש

המלצות

מתוך המשובים

מאוד התרשמתי מהחדות שלך, היכולת לקלוט ניואנסים דקים ולהבין דברים לעומק, היכולת לצוד דברים קטנים שקורים ומהם לפתוח נושא גדול. אהבתי את זה שלא נתת לי לשקר לעצמי, או להשאר תקועה בתפיסות שגויות וידעת לדייק אותי לעצמי. מאוד אהבתי את היחס שלך, הנעים, המכבד, הפתוח, המאפשר ואת התחושה שאת רואה אותי לחיוב. כמובן שהאינטלגנציה וחוש ההומור היו חלק חשוב מזה
שרית (52)
מאוד התרשמתי מהחדות שלך, היכולת לקלוט ניואנסים דקים ולהבין דברים לעומק, היכולת לצוד דברים קטנים שקורים ומהם לפתוח נושא גדול. אהבתי את זה שלא נתת להתקע בתפיסות שגויות וידעת לדייק תחושות. מאוד אהבתי את היחס שלך, הנעים, המכבד, הפתוח, המאפשר, והמבט החיובי. כמובן שהאינטליגנציה וחוש ההומור היו חלק חשוב מזה.
גילי
מיכל מביאה עמה המון ניסיון ומקצועיות. מצליחה להיכנס לעומקם של הדברים להתאים את שיח למי שעומד מולה ולסיטואציה. ממליצה בחום!
נירית
"באמת שאין לי מה לומר על הדרך, רק דברים טובים. מכילה, קשובה, חכמה, יודעת לנווט את השיחה למקום שצריך להגיע תוך רגישות ומקצועיות. רוצה להגיד תודה על העזרה והרגישות, החיזוק והיצירתיות ועל זה שהיית גם מעבר לאימון, על ההתעניינות והחיוכים. על היחס המדהים והמקבל שעזר לי להאמין יותר בעצמי וגם על על זה שידעת לצחוק. תודה שעזרת לי לדייק את דרכי המקצועית, מאחלת לך עוד הצלחות רבות."
רון (34)
"תודה מיכל על תהליך משמעותי. התחלתי סקפטית..הפתעת והצלחת לעזור לי להביא לידי ביטוי את הצד האסרטיבי שלי. לימדת אותי לעצור כדי לזהות מה נכון לי בבטן. אלו מתנות חשובות. בהצלחה!"
ימית (20)
ניחנת בראייה חדה וברגישות רבה. את אלופה ומקצוענית. נהניתי מתהליך העבודה איתך, מהשאלות האינטלגנטיות והמעמיקות שעזרו לי לנקות רעשים ומהכלים היצירתיים שאפשרו לי בהירות בדרך בה אני רוצה ללכת. מברך על כך שנקרית בדרכי
דור (42)
מוציאה ממני את מה שלא האמנתי שיש! נוגעת בלב ובשכל ברגישות ובחכמה. כנראה שיש לי זכות ענקית מלמעלה. תודה לה' ותודה לך אהובה
אתי (48)

נעים להכיר, יועצת, מאמנת, מלווה מנהלים ומנחה סדנאות.

אני מאמינה

שמערכות יחסים, צמיחה מקצועית ושיח פנימי חיובי הם מרכיבים עיקריים בהתפתחות האישית והבסיס ל-Well Being  שלנו.  צמיחה והגשמה מתממשות בזכות דימוי עצמי חיובי, שחרור דפוסי התנהגות מעכבים ופיתוח היכולת להביא את העוצמות שלנו באופן מיטבי בכל תחומי החיים- בלימודים, בזוגיות, בתפקיד או בעסק. 

ניסיון

מאמנת ומלווה תהליכי התפחות אישיים, יועצת בארגונים ומרצה. 

בעלת 13 שנות ניסיון בניהול, חדשנות והובלת שינויים. יוצאת תפקידי ניהול בחברות הגדולות במשק, בינהן ישראכרט ופלאפון.

בעבודתי משלבת בין הכשרתי בעולמות הפסיכולוגיה החיובית לבין היכרותי עם הצרכים של המסגרת הארגונית, העסקית, או החינוכית בה אנו פועלים. 

אני מלווה אנשים בתהליכים אישיים באופן פרטי ובתוך ארגונים. 

אימון בתחומי קריירה וניהול, דימוי עצמי, מערכות יחסים, אתגרי קשב וריכוז. 

מפתחת ומנחה סדנאות בתחומי ניהול מעצים, Well Being, חדשנות ויצירתיות וניהול זמן. 

את עבודתי עם צעירם התחלתי במסגרת ניהול מרכז של עמותת יוניסטרים למנהיגות עסקית וחברתית. כשפגשתי בסיפוק הכרוך במנטורינג לבני נוער השלמתי הכשרה פורמאלית בתחום ואני מאמנת כיום ילדים וצעירים בנוסף למבוגרים. עבודה על אתגרי קשב וריכוז, כישורים חברתיים, ניהול עצמי, מוטיבציה וביטחון. 

השכלה

ניתן להפגש בקליניקה פרטית ברמת גן או בזום.